Niszczenie dokumentów Kraków

ELOoffice - więcej niż elektroniczne archiwum

Proste, niedrogie rozwiązania programowe o niskich kosztach administracyjnych są szczególnie ważne dla małych przedsiębiorstw. Rozwiązanie, które udostępnia dokładnie to, co jest potrzebne do codziennej pracy.

Struktura programu ELOoffice opiera się na znanych zasadach organizacyjnych: archiwum, szafa, segregator i rejestr. W ten sposób praca z programem jest możliwa niemal od razu. Użytkownik jednym kliknięciem myszy przenosi się w ramach struktury akt, otwiera segregatory i kartkuje dokumenty. Bardzo wydajna wyszukiwarka gwarantuje, że nawet przy wielkiej liczbie dokumentów potrzebne informacje można znaleźć w mgnieniu oka.

Elektroniczne zarządzanie dokumentami i cyfrowa archiwizacja kształtują codzienną pracę w sposób prostszy i efektywniejszy.

Zalety rozwiązania

  • Dzięki skanowaniu dokumentów papierowych otrzymujecie Państwo elektroniczną kopię dokumentacji. System archiwizacji zabezpiecza ją przed niepowołanym dostępem lub zniszczeniem. Ewentualne skopiowanie danych na nośniki trwałe umożliwia zabezpieczenie informacji przed skutkami zdarzeń losowych.
  • Poszukiwane dokumenty odnajdywane są praktycznie w ciągu kilku sekund. Wyszukiwanie może odbywać się według wielu kryteriów, a otrzymane rezultaty mogą być w łatwy sposób sortowane. Po wyświetleniu dokumentu na ekranie możecie Państwo zapoznać się z jego treścią, przesłać faxem, pocztą elektroniczną lub - po prostu - wydrukować,
  • Archiwa oparte o aplikacje ELO mogą pracować w wersji sieciowej. Osoby posiadające odpowiednie uprawnienia mają więc natychmiastowy i jednoczesny dostęp do tych samych informacji - bez potrzeby kopiowania i fizycznego przesyłania dokumentów.
  • Brak konieczności przechowywania kopii dokumentów źródłowych zmniejsza zapotrzebowanie na powierzchnię biurową oraz przestrzeń dyskową. Obrazy dokumentów zgromadzonych w typowej szafie wypełnionej segregatorami zajmują zazwyczaj tyle pamięci, ile mieści się na jednej płycie CD.

Aplikacja ELOoffice - to rozwiązanie dla firm działających nowocześnie. Prosimy o kontakt, zaprezentujemy Państwu ich możliwości:
VEXAR tel./faks : 126 86 43 83, e-mail: biuro@vexar.pl