Niszczenie dokumentów Kraków

Bezpieczna szafka

Dla klientów z obszaru Krakowa i okolic, proponujemy nowy wariant profesjonalnego niszczenia dokumentów - usługę abonamentową "Bezpieczna Szafka". To wygodny sposób na rozwiązanie problemów z gromadzącymi się wydrukami, kopiami, notatkami i papierami w Waszej firmie.

Poszczególne etapy realizacji

  • We wskazanym miejscu Waszej firmy ustawiamy pojemnik w formie szafki meblowej, zamykanej na zamek, z wyciętym otworem wrzutowym w blacie.
  • "Bezpieczna Szafka" wyposażona jest w wymienny worek na dokumenty, a drzwiczki po zamknięciu są zabezpieczane plombą samoprzylepną.
  • Wybrakowane dokumenty takie jak niepełnowartościowe kopie, wydruki są wrzucane systematycznie do "Bezpiecznej Szafki".
  • W ustalonych terminach nasz serwis wymienia worki w pojemnikach sporządzając każdorazowo protokół odbioru.
  • Zgromadzone w zaplombowanych workach transportowych dokumenty (atestowane plomby z indywidualnym numerem), przewożone są do zakładu niszczenia dokumentacji Vexar.
  • Materiały niszczone są na atestowanym zestawie niszcząco-belującym HSM z dochowaniem III klasy tajności.
  • Po zakończeniu procesu niszczenia wystawiany jest certyfikat poświadczający dochowanie poufności procesu niszczenia.

Bezpieczne i skuteczne niszczenie dokumentów

Dlaczego należy niszczyć dokumentację firmową, która nie jest już wykorzystywana i czas niezbędny do jej przechowywania już minął? Przede wszystkim dlatego, aby nie trafiła w ręce osób do tego nieuprawnionych, co mogłoby przyczynić się do ujawnienia danych wrażliwych. Rozporządzenie RODO na temat ochrony danych osobowych jasno mówi, że mogą być one przechowywane jedynie przez okres niezbędny do wypełnienia odpowiednich czynności i celów. Po tym czasie należy je bezzwłocznie i skutecznie zniszczyć. Dbałość o interesy każdego przedsiębiorstwa handlowego, produkcyjnego, medycznego czy prawnego wymaga odpowiedniego podejścia do ochrony informacji. Dlatego celem firmy Vexar jest oferowanie usługi niszczenie dokumentów na terenie Krakowa i w okolicach. Usługa "Bezpieczna szafka" to lepsze rozwiązanie od biurowej niszczarki, bo pomyłkowo wrzucony dokument może być wycofany ze zniszczenia, po komisyjnym otwarciu szafki.

Kontakt

Z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych wyjaśnień; pytania i zamówienia prosimy kierować:
tel.: 126 86 43 83, tel. kom. 0501 006 286; e-mail: biuro@vexar.pl

Zapytanie/kontakt
zapytanie / kontakt Zadzwoń: 12 686 43 83