Niszczenie dokumentów Kraków

Profesjonalne niszczenie dokumentów

Dbałość o interesy firmy wymaga wyjątkowo starannego podejścia do zagadnień ochrony informacji. Dotyczy to całego cyklu życia informacji tj. od jej zebrania, przetwarzania, wykorzystywania aż do trwałego usunięcia. Między innymi dlatego, tak ważne jest profesjonalne niszczenie dokumentów. Dokumentacja firmowa, pracownicza, kartoteki klientów to wrażliwy obszar i nie warto ryzykować wycieku ważnych informacji. Najlepszym wyborem jest zaufanie profesjonalistom, takim jak nasza firma Vexar, którzy zagwarantują trwałe usunięcie danych i utylizację powstałych odpadów. Odpowiedni sprzęt, a także lata doświadczeń w profesjonalnym niszczeniu dokumentacji jednoznacznie przemawiają za wyborem tej opcji.

Ochrona wrażliwych informacji przedsiębiorstwa

Aktualnie obowiązuje norma DIN 66399, regulująca wymogi i obowiązki w zakresie bezpiecznego niszczenia dokumentów i nośników danych. Została ona opublikowana przez Deutsches Institut für Normung w październiku 2012 r. i zastąpiła normę DIN 32757-1. W wyniku braku polskich regulacji w tej sferze, procedury przetargowe mogą się opierać o niemieckie prawodawstwo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Celem działalności firmy VEXAR jest realizacja usługi profesjonalnego niszczenia dokumentacji przy zagwarantowaniu pełnej poufności i bezpieczeństwa procesu. Jesteśmy przygotowani zarówno do świadczenia regularnej obsługi biur, filii, przedstawicielstw firm i urzędów na terenie Krakowa i okolic, jak i do periodycznych akcji w województwie małopolskim.

Jesteśmy przygotowani zarówno do świadczenia regularnej obsługi biur, filii, przedstawicielstw firm i urzędów na terenie Małopolski, jak i do periodycznych akcji w województwach sąsiednich.

Vexar - gwarancja i rzetelność

Firma VEXAR gwarantuje wysoką jakość oferowanej usługi poprzez:

 • rygorystyczne przestrzeganie procedur wykonania oraz zasad realizacji usługi zdefiniowanych w Polityce Ochrony Danych Osobowych;
 • czytelny i elastyczny system rozliczania należności;
 • atestowane urządzenia niszczące gwarantujące uzyskanie III klasy tajności wg normy DIN 66399;
 • system weryfikacji pracowników;
 • wideo-rejestrację procesu niszczenia z zapisem na nośnikach elektronicznych;
 • mechaniczne i elektroniczne zabezpieczenia pomieszczeń niszczarni.
Niszczenie dokumentów

Jakie są etapy usługi niszczenia dokumentów?

Zamówienie można złożyć zarówno telefonicznie jak i mailowo. Niezbędne będzie podanie lokalizacji i szacunkowej ilości dokumentacji do odbioru. Przejmiemy na siebie całą uciążliwość i pracochłonność wszystkich etapów procesu niszczenia dokumentów. Wystarczy wskazać nam materiały do zniszczenia, a my:

 • zapakujemy wybrakowaną dokumentację do worków transportowych;
 • zabezpieczymy każdy ładunek atestowaną, jednorazową plombą bankową z indywidualnym numerem;
 • zważymy materiał;
 • przetransportujemy ładunek do naszej niszczarni;
 • zniszczymy dokumentację metodą cięcia cross-cut na atestowanym urządzeniu HSM.

W sposób ciągły, obraz będzie zapisywany z kamer rejestrujących niszczenie, a powstały odpad zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poświadczeniem dochowania poufności niszczenia dokumentów będzie certyfikat wystawiany po zakończeniu całego procesu.

Jak zamówić usługę niszczenie dokumentów?

Zamówienie na usługę można złożyć zarówno telefonicznie jak i mailowo. Podanie szacunkowej ilości lub przesłanie zdjęcia zgromadzonej dokumentacji znacznie ułatwi wycenę jej utylizacji. W oparciu o uzyskane informacje, przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniającą Państwa wymogi.

Kontakt

Prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną ofertę uwzględniającą Państwa wymogi:
VEXAR, tel.: 126 86 43 83, e-mail: biuro@vexar.pl

Zapytanie/kontakt
zapytanie / kontakt Zadzwoń: 12 686 43 83