tło strona glowna

Gwarantujemy profesjonalne niszczenie dokumentów Kraków, Niepołomice, Wieliczka i okolice

Dlaczego warto nam zaufać?

Oferujemy usługi abonamentowe

Bezpieczna Szafka

Eco-box

ECO-BOX

pudlo_EcoBox

Usługa „Eco-Box”

Czy potrzebujesz pozbyć się wybrakowanych dokumentów zawierających poufne dane w bezpieczny sposób, bez obawy o narażenie Twojej firmy na kłopoty?

Nawiązując z nami współpracę w zakresie bezpiecznego niszczenia dokumentów, możesz mieć pewność, że Twoje poufne informacje są traktowane z najwyższą starannością.

Dla klientów z obszaru Krakowa, Wieliczki, Niepołomic, proponujemy wariant w pełni poufnej  utylizacji dokumentów – usługę abonamentową „Eco-Box”

Eco-Box – to zaplombowany, kartonowy pojemnik, w którym gromadzone są niepełnowartościowe wydruki i zbędne kopie. W uzgodnionych terminach jest on zabierany wraz z zawartością do utylizacji, a w jego miejsce wstawiany jest pusty pojemnik.

Jaka jest usługa Eco-Box?

WYGODNA

Eco-Box ustawiany jest w Państwa biurze, a pracownicy wrzucają do niego niepełnowartościowe wydruki, wybrakowane dokumenty, zbędne notatki i brudnopisy.

BEZPIECZNA

Zawartość z Eco-Box’u niszczona jest bez konieczności jego otwierania, co gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich informacji znajdujących się na zgromadzonych dokumentach.

EKOLOGICZNA

Utylizacja dokumentów, jak i kartonowego Eco-Box’u, jest sposobem na wytworzenie masy papierowej niezbędnej do produkcji papieru toaletowego lub ręczników papierowych. Dzięki temu zmniejszamy ilość drzew wycinanych w tym celu.

Jak zamówić usługę Eco-Box?

Zamówienie na usługę można złożyć zarówno telefonicznie jak i mailowo. Podanie szacunkowej ilości dokumentacji gromadzonej w Państwa biurze np. w ciągu miesiąca, znacznie ułatwi przygotowanie oferty uwzględniającej Państwa potrzeby.

Jak jest realizowana usługa Eco-Box?

  • We wskazanych miejscach Waszej firmy ustawiamy pojemniki Eco-Box
  • Klapę z otworem wrzutowym, zabezpieczamy jednorazową plombą
  • Wybrakowane dokumenty takie jak niepełnowartościowe kopie, wydruki mogą teraz być wrzucane systematycznie do Eco-Box’u
  • Po zapełnieniu pojemników należy zawiadomić serwis VEXAR, który wymieni zapełnione Eco-Box’y na puste, sporządzając każdorazowo protokół odbioru
  • Zapełnione pojemniki przewożone są do zakładu niszczenia dokumentacji Vexar.
  • Materiały niszczone są na atestowanym zestawie niszcząco-belującym HSM zgodnie z klasą P3 wg normy DIN66399
  • Po zakończeniu procesu niszczenia otrzymają Państwo certyfikat poświadczający dochowanie poufności procesu niszczenia

Telefon

Zadzwoń do nas i zapytaj o nasze usługi

Wiadomość

Wyślij do nas wiadomość lub wypełnij formularz