tło strona glowna

Gwarantujemy profesjonalne niszczenie dokumentów Kraków, Niepołomice, Wieliczka i okolice

Dlaczego warto nam zaufać?

Oferujemy usługi abonamentowe

Bezpieczna Szafka

Eco-box

Dlaczego My

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Przejmujemy na siebie całą uciążliwość i pracochłonność wszystkich etapów procesu, gwarantując szybkie i profesjonalne wykonanie z dochowaniem wszelkich wymogów.

PROFESJONALIZM

Proces niszczenia dokumentów prowadzony jest na atestowanym zestawie niszcząco-belujący HSM SP5088. Przebieg procesu jest rejestrowany, a nagrania mogą być udostępniane zleceniodawcom.

BEZPIECZEŃSTWO

Działamy w oparciu o „Politykę ODO VEXAR” opracowaną zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, jak również z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697

Początki naszej działalności jako firma Vexar sięgają 2002 roku. Od tamtego czasu było kilka zmian organizacyjnych, ale nasz główny cel pozostał ten sam: świadczenie usług profesjonalnego niszczenia dokumentów dla firm, instytucji i osób prywatnych.

Odpowiedzialnie zajmujemy się tym, co niezbędne, a co dla przedsiębiorstw jest kłopotliwe i zbyt angażujące. Kompleksowo realizujemy cały proces odbioru i bezpiecznego zniszczenia poufnych danych oraz utylizacji powstałego odpadu. Oferujemy rozwiązanie efektywne i znacznie tańsze niż samodzielne brakowanie

Atest_HSM5088-1-min

Telefon

Zadzwoń do nas i zapytaj o nasze usługi

Wiadomość

Wyślij do nas wiadomość lub wypełnij formularz